L'Aigle Oude & Jaarse 12/5 - Union Oostkamp
Dubbelslag voor Robert Rotsaert (Assebroek) op L’Aigle van 12 mei

De duiven uit L’Aigle werden op 12 mei gelost om 7u30 bij mooi weer en een NO wind. Het werd een vlotte wedstrijd. De winnende duif op beide vluchten (oude & jaarse) was een gedubbelde jaarling van Robert Rotsaert. Deze Assebroekenaar wint daarmee voor de tweede opeenvolgende keer deze vlucht. Zijn jaarling werd geklokt om 12.16.43 met een snelheid van 1154,81.
L’Aigle 12 mei – Union Oostkamp – 122 oude duiven
Uitzonderlijk goede prestatie van de gedubbelde jaarling duiver van Robert Rotsaert(Assebroek) die de 1ste plaats inneemt. Robert tekent 4 op 6. Patrick Staelens (Sijsele) zet 9 van de 12 duiven op de uitslag, begint met de 2de plaats en heeft 4 duiven in de eerste 20. Hij wint bovendien als gratis AS4, een zak duivenvoer. De tandem Vanhee-Decoster (Jabbeke) zet een puike prestatie neer met 3 duiven in de eerste 10, nl. 3de , 5de en 8ste. Dries D’Hondt uit Oedelem komt op 4 en 6 en heeft 5 van de 6 ingegeven duiven op de uitslag. Hij wint de 2de gratis AS4. Paul Clarysse (St. Kruis) zeer verdienstelijk met een 7de en 9de plaats en Broes Willem (St. Michiels) op 10. De wedstrijd loopt af in ongeveer 28 min.
L’Aigle 12 mei – Union Oostkamp – 65 jaarse duiven
Zoals reeds gemeld, Robert Rotsaert (Assenbroek) sterk op 1. Robert kaapt ook nog de 10de plaats weg. Zeer mooie reeks van Patrick Staelens (Sijsele) met 2-9-12-14-17-18-19-21 & 22 ofte 9 duiven tegen de 22ste prijs ! Patrick wint dan ook de 2 gratis AS4 onder de vorm van 2 zakken duivenvoer. Dries D’Hondt (Oedelem) heeft 4 duiven mee en tekent 3 daarvan in de eerste 20, nl. 3-5&11. Hij wint daarmee tevens de eerste AS2 en AS3. De tandem Vanhee-Decoster (Jabbeke) komt op 4 en 7. Broes Willem (St. Michiels) klokt zijn eerste jaarling op de 8ste plaats. De wedstrijd duurt ongeveer 28 minuten







