Ondanks de weersvoorspellingen, een behoorlijke opkomst. Weliswaar geen record, maar met 295 stuks hoorde men niemand klagen.
Het werd een echte “machtsgreep” van Yvo en Wivina Verkoeyen uit Millegem die 1-2 (1ste en 2de get)-8-9-37 en 6/7 lieten noteren. Om te watertanden, niet!? Een 5/2, een 2/1 en alle series waren dan ook hun deel.
René, Sus en Julien Vandeweyer van Millegem plaatsen hun 2de get van de 3 (2/3) op plaats3. Van een gelukt “debuut” gesproken! Prima zouden we zeggen! Een 2/1 en nog wat series op 67 maken ook dat plaatje gezond.
Ook Benny Hannes van Larum was terecht in z’n nopjes op 4-7-14-38 en 4/5.
Hok Ivo & Fokke Renders hadden hun “toppers” thuis gelaten, maar dat geloven wij niet. Met “tweede klassers” 6-17 pakken met 1ste en 2de get van de 3 getuigt minstens van onderschatting van deze 2 kleppers. De overschot van de 5/2 was dan ook voor het Geelse hok en … daarmee waren de centjes verdeeld. Behoorlijk tot zeer behoorlijk prijs: Michel Van Roy uit Leopoldsburg 2/3, Theo Janssens-Boen uit Mol 6/8, Jozef Geens uit Meerhout ¾, Jos Turelinckx( Balen) 7/11, Jos Vanderauwera ook uit Balen 3/5.
Duurtijd 1 uur 10’
Bron: Luyckx Raf en Matheve Mieke







