Eric en Dirk Tibergyn (Bavikhove) (+veiling pitts.be)

Geplaatst op 31/01/2018, Auteur: pitts/PB

Vader Eric die niets kende van de duivensport woont in een prachtige hoeve. Hij schafte bij enkele bevriende duivenliefhebbers enkele duiven aan maar niets lukte tot zoon Dirk de duivenliefhebber Jozef Planckaert leerde kennen en daar het beste uit zijn hok kreeg. Dit resulteerde in 2007 een semi nationaal Nantes te winnen. Met dit ras aangevuld met duiven van Ignaas Pollet uit Beveren Leie en een vroegere West-Vlaamse asduif winnaar en nationaal winnaar Argenton Maurice Mussly uit Stasegem bekwam hij een super kweekduivin die gekruist werd met duiven van Jozef Planckaert. Hier wordt de duivensport op een zeer natuurlijke wijze beoefend en wie niet voldoet, jammer maar deze moeten de hokken verlaten. Door omstandigheden is Dirk Tibergijn verplicht om te stoppen met duiven.

ENKEL EEN 60 TAL DUIVEN HEBBEN DE STRENGE SELECTIE DOORSTAAN

In deze verkoop zit oa

  • Formidabele 751 vloog 30e Nationaal Argenton, 21e Limoges, 66e Nationaal & 155e Internat. Perpignan
  • Baeckelandtje 888, dochter 44e Nat. Narbonne, lijn 1e Nat. Monteauban, 1e Asduif W.- VL.
  • Toppertje 77e Bourges, 23e Montlucon, 123e Nat. Pau, 212 Nat. Perpignan, 15e Valence, 65e Barcelona
  • Crack 801 vloog 1e, 3e Prov., 11e Zone a, 155e Nat. Tulle, 7e Argenton, 87e, 146e Limoges
  • Superke 28e Blois, 43e Tours en top nakomelingen
  • De 487, Volle boer 1e Nat. Souillac
  • Topper 8e Bordeaux, 294e Nat. Bordeaux, 5e Narbonne, 270e Nat. Narbonne

KLIK HIER voor de veiling.

De veiling eindigt op woensdag 31/01/2018 om 20u. Indien er in het laatste kwartier nog een bod uitgebracht wordt, verlengt de veiling telkens met 15 minuten.

be11-3031987.jpg | Pitts
be12-3142718.jpg | Pitts
be13-3007071.jpg | Pitts
be12-3126692.jpg | Pitts
be12-3142767.jpg | Pitts

Naar overzicht van reportages

Reageren

Om te reageren dient u aangemeld te zijn.