Q.K.L.Q de benefiet voor Lucas en Kyran 05/02/2018 - 15/02/2018

  Bon 35: Vannoppen-luyten Herk-de-stad één jonge duif uit de kwekers inclusief uit onze 2 nationale asduiven grote halve fond KBDB of uit de 2é, 4é en 9é asduif Pipa rankings grote HAFO.

Deze tandem heeft er weer een prachtig seizoen opzitten

Prachtprestaties op alle disciplines

Vele referenties op vele hokken in binnen en buitenland

Hier kan u iets goeds bemachtigen

Huidig bod € 400,00
Einde 15 februari 2018 20:15:00