Union Oostkamp 09/10/2017 - 19/10/2017

  Bon 4: 3020328-2017 - Hendrik Mortier ( Sint - Kruis ) : Hendrik schenkt onze maatschappij een prachtig jong Vader is de Frulle (1ste provinciaal Pau 2017) de moeder komt rechtstreeks uit de Wimko (1ste provinciaal Barcelona 2016)

Pedigree:   Download

De schenking is een laatje uit de Frulle, 1ste provinciaal Pau 2017, die 8ste nationale asduif zware fond 2017 is en die samen met zijn volle broer, de Kleinen, de 3de plaats op het nationaal kampioenschap zware fond 2017 helpt vliegen.

De Frulle vloog dit jaar 2 internationale vluchten: Pau nat. 30 op 2135 en St.-Vincent nat. 26 op 3053.

Zijn broer, de Kleinen, vloog dit jaar 3 internationale vluchten: Pau nat. 66 op 2135 /St.-Vincent nat. 39 op 3053 en Perpignan nat. 342 op 4620.

HIJ IS DAARMEE DE BESTE BELGISCHE OUDE DUIF 2017 MET 3 PRIJZEN OP DE PIPA-RANKING OP ALLE INTERNATIONALE VLUCHTEN.

Frulle en zijn broer worden dit jaar 1ste en 3de asduif zware fond van de provincie West-Vlaanderen zijn geworden.

De moeder van de schenking komt uit de Wimko, 1ste provinciaal Barcelona 2016. De Wimko komt uit de Wim, 1ste prov. Tarbes 2008, mijn beste kweker, die ook vader is van de 1ste prov. Perpignan 2016 en de 2de olympiade asduif zware fond 2016 bij B. Jonckheere.

De schenking is een mooi jong, maar de koper mag het laten zitten en iets anders kiezen uit 4 andere jongen uit de Frulle en zijn broer de Kleinen.

Hokbestand: 8 koppels kwekers/12 oude vliegers/20 jaarlingen.

Enkele resultaten 2017: Cahors 16 /27 op 228 en 2 op 3

                                            Pau 1 / 4 op 161 en 2 op 2    prov. 1 / 8 op 518    nat. 30 / 66 op 2135

                                            Agen 3/ 26 op 169 en 2 op 2

                                           St.-Vincent 12 / 16 / 67 / 83  op 256 en 4 op 5

                                         Limoges 17 / 21 op 460 en 2 op 2

                                            Narbonne oude 16 op 164 en 1 op 2

                                            Narbonne jaarse  2 op 170 en 1 op 5

                                            Perpignan 16 op 223 en 1 op 2

Huidig bod € 1 250,00
Einde 19 oktober 2017 20:30:00