Ereprijs Momignies: Ludo Panis & zoon (Diepenbeek) PITTS AUCTIONS 22 !

Geplaatst op 02/10/2023, Auteur: davy.deckers@telenet.be

PITTS AUCTIONS !

Ludo Panis & Zoon (Diepenbeek) op Nationale Bourges 1e én 2e nationaal bij de jaarse & nog eens de 2e nationaal bij de oude!

BE21-5071835 'Lauren' 1e Mettet MIDDEN LIMBURG 2.292 ja 24/04/22 >Ludo Panis & zoon

BE21-5071805 'De Wout' 1e Vervins MIJNSTREEK 1.151 ou+ja 16/04/22 >Ludo Panis & zoon

181649-pitts-ereprijs-winnaar-croppedxs.jpg | Pitts
pitts-315418-panis-ludo-zoon-detaillarge.jpg | Pitts

Momignies 30/09/23 Veldkets WELLEN (178 jo)

DE VELDKETS WELLEN  MOMIGNIES            30-09-23  178 Jonge 4eR        Deelnemers:18 LOSTIJD:12.40

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 10  5  134489 BE 305349923 14.08370 1517.6491    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 10  2       2 BE 505419723 14.08490 1514.2316    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 10  3       3 BE 505410123 14.09020 1510.5466    3

Momignies 24/09/23 Heide Duif AS (274 ou+jo) -Najaarsvlucht 2

Heide Duif As Najaarsvlucht 2 MOMIGNIES            24-09-23  274 Oude+Jonge       Deelnemers:13 LOSTIJD:10.00

   1 103230-22 PANIS LUDO & ZN       DIEPENB 51 40  134489 BE 505409523 11.27240 1538.7757    1
   2 103230-22 PANIS LUDO & ZN       DIEPENB 51  5       2 BE 505419523 11.27250 1538.4824    2
   3 103230-22 PANIS LUDO & ZN       DIEPENB 51 37       3 BE 505406923 11.27330 1536.1393    3

Momignies 17/09/23 Heide Duif AS (429 ou+jo) -Najaarsvlucht 1

Heide Duif As Najaarsvlucht As MOMIGNIES            17-09-23  429 Oude+Jonge       Deelnemers:17 LOSTIJD:09.40

   1 103230-22 PANIS LUDO & ZN       DIEPENB 50 18  134489 BE 505419723 11.07050 1544.3713    1
   2 103230-22 PANIS LUDO & ZN       DIEPENB 50 42       2 BE 505408523 11.07060 1544.0758    2
   3 103230-22 PANIS LUDO & ZN       DIEPENB 50  3       3 BE 505409423 11.07070 1543.7804    37

Dizy-Le-Gros 2/09/23 Samenspel MIJNSTREEK (598 jo)

Mijnstreek Samenspel DIZY-LE-GROS         02-09-23  598 Jongen           Deelnemers:37 LOSTIJD:08.50

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 77 73  175212 BE 505419723 10.56390 1383.4347    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 77  5       2 BE 505404623 10.56400 1383.2526    2
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 77 44       3 BE 505419823 10.56400 1383.2526    2

Dizy-Le-Gros 2/09/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (295 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek DIZY-LE-GROS         02-09-23  295 Jongen           Deelnemers:14 LOSTIJD:08.50

Dizy-Le-Gros 2/09/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (114 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek DIZY-LE-GROS         02-09-23  114 Late Jongen      Deelnemers:13 LOSTIJD:08.50
   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 11  7  175212 BE 505419723 10.56390 1383.4347    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 11  6       2 BE 305349423 10.56540 1380.7092    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 11  5       3 BE 505409623 10.56570 1380.1654    3

Laon 26/08/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (354 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek LAON                 26-08-23  354 Jongen           Deelnemers:17 LOSTIJD:07.30

   1 IVEN JOS              DIEPENB 15  2  197713 BE 505441323 09.30200 1643.0443    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 65 12  197927 BE 505402023 09.33050 1608.0731    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 65 49       2 BE 505416723 09.33230 1604.1632    3

De Rode Leeuw Diepenbeek LAON                 26-08-23  147 Late Jongen      Deelnemers:15 LOSTIJD:07.30

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 11  4  197927 BE 505409523 09.33380 1600.9194    1
   2 SMEERS RONNY          DIEPENB 10  1  197652 BE 505381223 09.34410 1585.2319    2
   3 SMETS GEERT           DIEPENB 21 14  194948 BE 505349323 09.33220 1580.2324    3

Chimay 5/08/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN /MSK (833 jo)

Mijn Stille Kempen Samenspel CHIMAY (BAILLEUX)Reu 05-08-23  833 Jongen           Deelnemers:58 LOSTIJD:09.10

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 60  7  124730 BE 505401023 10.24310 1673.8537    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 60 54       2 BE 505419823 10.24360 1671.9839    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 60  8       3 BE 505402223 10.24540 1665.2870    3

Chimay 5/08/23 Samenspel MIJNSTREEK (571 jo)

Mijnstreek Samenspel CHIMAY (BAILLEUX)Reu 05-08-23  571 Jongen           Deelnemers:42 LOSTIJD:09.10

Chimay 5/08/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (332 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek CHIMAY (BAILLEUX)Reu 05-08-23  332 Jongen           Deelnemers:18 LOSTIJD:09.10

De Rode Leeuw Diepenbeek CHIMAY (BAILLEUX)Reu 05-08-23  165 Late Jongen      Deelnemers:16 LOSTIJD:09.10

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB  8  2  124730 BE 505409623 10.25110 1659.0113    1

Laon 29/07/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (316 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek LAON                 29-07-23  316 Jongen           Deelnemers:16 LOSTIJD:08.00

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 60 21  197927 BE 505419823 10.14080 1475.5989    1
   2 CLEEREN ANDRE         DIEPENB 12  5  198191 BE 505301323 10.14370 1472.2620    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 60  7       2 BE 208288323 10.14280 1471.9410    3

Orleans 22/07/23 Samenspel MIJNSTREEK (265 ou+ja)

Mijnstreek Samenspel ORLEANS              22-07-23  265 Oude + Jaarse    Deelnemers:37 LOSTIJD:08.15

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB  8  2  421676 BE 501804222 12.31440 1642.4669    1
   2 WOLFS GEBRS.          DIEPENB  6  1  421723 BE 501746122 12.32010 1640.8391    2
   3 THONE JOS             AS      16 13  436032 BE 500633422 12.41270 1636.4496    3

Mijnstreek Samenspel ORLEANS              22-07-23  169 Jaarduiven       Deelnemers:31 LOSTIJD:08.15

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB  7  1  421676 BE 501804222 12.31440 1642.4669    1
   2 WOLFS GEBRS.          DIEPENB  4  1  421723 BE 501746122 12.32010 1640.8391    2
   3 THONE JOS             AS      10  7  436032 BE 500633422 12.41270 1636.4496    3

Laon 22/07/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN (1.132 jo)

Mijn Stille Kempen Samenspel LAON                 22-07-23  1132 Jongen          Deelnemers:81 LOSTIJD:07.20

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 70 34  197927 BE 505406423 09.21400 1626.7973    1

Laon 22/07/23 Samenspel MIJNSTREEK (773 jo)

Mijnstreek Samenspel LAON                 22-07-23  773 Jongen           Deelnemers:54 LOSTIJD:07.20

   2 SCHEEPERS MARC        AS      25 13  210977 BE 504050823 09.30430 1614.0023    2
   3 WOJCIECHOWSKI JAN     AS      22  3  212297 BE 503830223 09.31410 1612.1782    3

Laon 22/07/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (413 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek LAON                 22-07-23  413 Jongen           Deelnemers:21 LOSTIJD:07.20

   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 70 28       2 BE 505417923 09.22490 1611.5647    2

   3 SMEERS RONNY          DIEPENB 23  8  197652 BE 505380323 09.23010 1606.7091    3

Dizy-Le-Gros 15/07/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (394 jo)

DE RODE LEEUW DIEPENBEEK DIZY-LE-GROS         15-07-23  394 Jongen           Deelnemers:22 LOSTIJD:07.30

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 31 20  175212 BE 505401023 09.16440 1641.5865    1
   2 SMEERS RONNY          DIEPENB 26 23  175026 BE 505373723 09.18020 1620.1111    2
   3 SMETS GEERT           DIEPENB 33 23  171994 BE 611584223 09.19170 1573.8356    3

Sens 8/07/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN /MSK (362 ja)

Mijn Stille Kempen Samenspel SENS                 08-07-23  362 Jaarduiven       Deelnemers:56 LOSTIJD:06.40

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 27  2  340973 BE 501808922 10.51430 1354.5905    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB
 27 19       2 BE 501818422 10.55470 1333.0540    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB
27  3       3 BE 501819822 10.56510 1327.5180    3

Gien 17/06/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN /MSK (407 ou+ja)

Mijn Stille Kempen Samenspel GIEN                 17-06-23  407 Oude + Jaarse    Deelnemers:39 LOSTIJD:06.40

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB  4  3  413334 BE 501803622 11.46160 1349.5886    1

Mijn Stille Kempen Samenspel GIEN                 17-06-23  289 Jaarduiven       Deelnemers:37 LOSTIJD:06.40

Gien 17/06/23 Samenspel MIJNSTREEK (277 ou+ja)

Mijnstreek Samenspel GIEN                 17-06-23  277 Oude + Jaarse    Deelnemers:26 LOSTIJD:06.40

Mijnstreek Samenspel GIEN                 17-06-23  220 Jaarduiven       Deelnemers:26 LOSTIJD:06.40

Dizy 10/06/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN /MSK (490 ou)

Mijn Stille Kempen Samenspel DIZY-LE-GROS         10-06-23  490 Oude             Deelnemers:78 LOSTIJD:07.25

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB  5  5  175212 BE 507183521 09.42070 1277.8315    1

Dizy 10/06/23 Samenspel MIJNSTREEK (568 ou+ja)

Mijnstreek Samenspel DIZY-LE-GROS         10-06-23  568 Oude + Jaarse    Deelnemers:52 LOSTIJD:07.25

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 31 13  175212 BE 507183521 09.42070 1277.8315    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 31  2       2 BE 501817722 09.42100 1277.3657    2

Mijnstreek Samenspel DIZY-LE-GROS         10-06-23  234 Oude             Deelnemers:41 LOSTIJD:07.25

Mijnstreek Samenspel DIZY-LE-GROS         10-06-23  334 Jaarduiven       Deelnemers:48 LOSTIJD:07.25

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 26  1  175212 BE 501817722 09.42100 1277.3657    1

Dizy-Le-Gros 10/06/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (212 ou+ja)

DE RODE LEEUW DIEPENBEEK DIZY-LE-GROS         10-06-23  212 Oude + Jaarse    Deelnemers:22 LOSTIJD:07.25

DE RODE LEEUW DIEPENBEEK DIZY-LE-GROS         10-06-23  138 Jaarduiven       Deelnemers:21 LOSTIJD:07.25

Sens 3/06/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN /MSK (782 ou+ja)

Mijn Stille Kempen Samenspel SENS                 03-06-23  533 Jaarduiven       Deelnemers:56 LOSTIJD:07.30

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 22  3  340973 BE 501807722 12.20470 1172.6016    1

Sens 3/06/23 Samenspel MIJNSTREEK (607 ou+ja)

Mijnstreek Samenspel SENS                 03-06-23  607 Oude + Jaarse    Deelnemers:45 LOSTIJD:07.30

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 23  4  340973 BE 501807722 12.20470 1172.6016    1

Mijnstreek Samenspel SENS                 03-06-23  415 Jaarduiven       Deelnemers:39 LOSTIJD:07.30

Mettet 24/05/23 Midweek De Rode Leeuw DIEPENBEEK (468 jo)

De Rode Leeuw Diepenbeek METTET               24-05-23  468 Jongen           Deelnemers:19 LOSTIJD:07.50

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 43 36   88508 BE 505401023 08.57510 1304.4657    1
   2 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 43 29       2 BE 505400923 08.57530 1303.8252    2
   3 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 43 39       3 BE 505402323 08.57550 1303.1853    3

187755-pitts-sterke-prestaties-croppedxs.jpg | Pitts

Laon 20/05/23 Samenspel MIJN STILLE KEMPEN /MSK (1.800 ou+ja)

Mijn Stille Kempen Samenspel LAON                 20-05-23  1800 Oude + Jaarse   Deelnemers:104 LOSTIJD:07.20

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 52  9  197927 BE 501810822 10.06020 1192.0919    1

Mijn Stille Kempen Samenspel LAON                 20-05-23  1226 Jaarduiven      Deelnemers:92 LOSTIJD:07.20

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 47  4  197927 BE 501810822 10.06020 1192.0919    1

Laon 20/05/23 Samenspel MIJNSTREEK (1.100 ou+ja)

Mijnstreek Samenspel LAON                 20-05-23  1100 Oude + Jaarse   Deelnemers:66 LOSTIJD:07.20

Mijnstreek Samenspel LAON                 20-05-23  790 Jaarduiven       Deelnemers:60 LOSTIJD:07.20

Laon 20/05/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (312 ou+ja)

DE RODE LEEUW DIEPENBEEK LAON                 20-05-23  312 Oude + Jaarse    Deelnemers:21 LOSTIJD:07.20

DE RODE LEEUW DIEPENBEEK LAON                 20-05-23  227 Jaarduiven       Deelnemers:20 LOSTIJD:07.20

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB
47  4  197927 BE 501810822 10.06020 1192.0919    1

Dizy-Le-Gros 6/05/23 De Rode Leeuw DIEPENBEEK (284 ja)

DE RODE LEEUW DIEPENBEEK DIZY-LE-GROS         06-05-23  284 Jaarduiven       Deelnemers:23 LOSTIJD:07.40

   1 PANIS LUDO & ZOON     DIEPENB 50  2  175212 BE 501811422 09.40180 1456.4589    1

72099799_2445605798841835_1683421652961984512_n.jpg | Pitts

Naar overzicht van prestaties

Reageren

Om te reageren dient u aangemeld te zijn.