Pitts-globePitts-loginPitts-premiumPitts-registerPitts-search

InterNationale Vlucht: Marseille don 23/07 10.928 dv BU Uitslag

Geplaatst op 26/07/2021, Auteur: Davy


115266-nationale-overwinning-thumbm.jpg | Pitts
20150717-mortelmansk-11.jpg | Pitts

MARSEILLE van 22-07-2021 los om 07:00

Aantal oude: 1883
Prijzen per 4-tal: oude: 471
Reeds aangemeld: oude: 236
 

1  MORTELMANS KRISTOF RANST 881565 22/07 22:06:37 BE-19-6187554 1 22:06:43 972,37 O 1 Verbroederingsbond (6245)
2  REGNIER G. & M. PESCHE 755316 22/07 20:03:17 BE-18-1123647 1 20:06:11 964,29 O 2 Le Biset (9012)
3  BRUYNEEL WILFRIED OUDENAARDE 853215 22/07 21:48:24 BE-18-4210573 1 21:50:50 960,40 O 3 Local Unique (4271)

4  GUEBS ANDRE LONGCHAMPS 751232 22/07 20:03:18 BE-18-1105792 8 20:05:23 959,06 O 4 Le Rapide d'Arlon(7005)
5  WAUTHY GEORGES & SELECK G. ATTERT 717491 22/07 19:32:41 BE-19-1145578 7 19:36:35 953,24 O 5 Le Rapide d'Arlon(7005)
6  DEGRAVE-GYSELBRECHT WOLVERTEM 859504 22/07 22:02:43 BE-19-4195255 1 22:04:23 952,13 O 6 Noord Brabant(2199)
7  JEANMART BRUNO JAUCHE 822284 22/07 21:26:53 BE-19-1058504 20 21:29:43 948,55 O 7 Soc. Col. l'Avenir(8019)
8  DE SCHEPPER GEERT GOOIK 841308 22/07 21:52:06 BE-19-2014667 2 21:52:12 943,06 O 8 Koninklijke Denderbond (4784)
9  BAUCHE ANDRÉ BOTHEY 806526 22/07 21:15:16 BE-19-1030542 3 21:22:50 943,01 O 9 Local Unique(8070)
10  DE KEYSER-DETHIER SOUMAGNE 812450 22/07 21:25:20 BE-18-1126869 1 21:25:25 938,89 O 10 l'Avenir et sport (1072)

 

brabantse-unie.jpg | Pitts

Brabantse Unie

Marseille 22/07/21 Brabantse Unie (267 ou)

BRABANTSE UNIE UNION BRABANCONNE MARSEILLE            22-07-21  267 Oude-Vieux       Deelnemers:78 LOSTIJD:07.00                

   1 DEGRAVE - GYSELBRECHT WOLVERT  3  1  861784 BE 419525519 22.02438  954.6420    1          
   2 VREBOS KRISTIAN       NEERIJS  1  1  842562 BE 231770415 06.23321  843.7982    2          
   3 RANS ALEX & ANNIE     HERENT   8  1  851775 BE 202866719 06.43477  836.0612    3   

https://www.pitts.be/nl-BE/resultaten-57/marseille-220721-brabantse-unie-267-ou-30113/

 

Regionale Uitslagen

 

 

Aanmeldingen

Internationale Aanmeldingen

1 Comb. de Bresser Berg en Terblijt (NL) 845.811 19:45:02 1105.59
2 CADOT Jean-Claude Challans 697.356 17:44:01 1082.82
3 CADOT Jean-Claude Challans 2 18:00:58 1055.05
4 BERDAL Michel Saint Amand Les Eaux 813.328 19:52:57 1052.24
5 ROGE Richard Heutregiville 680.005 17:52:03 1042.87
6 BALCAEN Christophe Billy Berclau 829.157 20:31:36 1021.63
7 A.J. van Amerongen Bunnik (NL) 979.277 05:46:43 1018.26
8 BEAUJEAN Didier Hargnies 786.493 19:53:16 1017.10
9 THIL Claude Soissons 698.300 18:26:54 1016.60
10 Jan Polder Middelharnis (NL) 949.174 05:08:54 1007.62
11 KEPE P ET Fils Chery Les Pouilly 724.470 19:06:20 997.43
12 PETERS Guillaume Wassigny 763.235 19:47:22 994.62
13 FREIN Frederic Verneuil Sous Coucy 716.204 19:00:45 993.69
14 DESCAMPS Yves Beuvry La Foret 815.143 20:42:08 991.50
15 CARLIER Guy Montigny En Cambresi 773.934 20:04:31 986.51
16 Daan Besseling Tilburg (NL) 927.536 01:59:06 984.65
17 HERBAIN Pf Aubencheul Aux Bois 769.534 20:02:45 983.12
18 JACOBS Jean-François Templeuve 825.706 21:00:06 982.87
19 DESCAMPS Yves Beuvry La Foret 2 20:50:05 982.00
20 BELLIOT Christian Missillac 755.022 19:49:00 981.82
21 BOCHET Rodolphe Saulzoir 789.778 20:25:13 980.83
22 MAYEUR LERICHE Team St Martin Sur Ecaill 789.941 20:26:42 979.23
23 HERBAIN Pf Aubencheul Aux Bois 2 20:06:14 978.76
24 DEHEN Jeremie Forest En Cis 777.318 20:14:49 977.98
25 BLAY Soizic Herbignac 764.085 20:01:20 977.92
26 Y van Briel Meeswijk (NL) 861.614 21:42:46 976.04
27 SORRIAUX Stephane Solesmes 782.711 20:23:08 974.57
28 CAUDRON Waelkens Maing 797.511 20:38:23 974.50
29 MORTELMANS KRISTOF RANST 881.565 22:06:37 972.37
30 FREIN Frederic Verneuil Sous Coucy 2 19:16:42 972.18
31 LENOIR Woiline Bosseval 723.376 19:24:14 971.97
32 Wil Boonen Buggenum (NL) 887.677 22:13:29 971.75
33 VANDERMEERSCH Jacque St Aubin / Quillebeu 780.830 20:23:38 971.62
34 ODIOT Géry Taisnières En Thié 775.116 20:18:00 971.32
35 REGNIER G. & M. PESCHE 755.316 20:03:17 964.29
36 BRUYNEEL WILFRIED OUDENAARDE 853.215 21:48:24 960.40
31 GUEBS ANDRE LONGCHAMPS 751.232 20:03:18 959.06
37 WAUTHY-SELECK G. ATTERT 717.491 19:32:41 953.24
38 DEGRAVE-GYSELBRECHT WOLVERTEM 859.504 22:02:43 952.13
39 Zoller SG              Zweibrucken        684.152 19:01:22      948.41
40 Maurer L. J. D. P.    MaŸweiler          688.110 19:09:53      942.76
41 Zoller SG              Zweibrucken        684.152 19:08:47      938.75
42 Weis+Lauer+Huber SG    Bracken            703.197 19:51:23      911.60

 

MARSEILLE(Colombe Joyeuse) 22-07-2021

https://www.kbdb-online.be/

 

InterNationale Vlucht: Marseille

vrijdag 23/07/2021

Grote Fond

Marseille (oude)

Inkorving maandag

Inrichter la Colombe Joyeuse

 

22/07 MARSEILLE

  • mooi, goed zicht, zwakke zuid-west
    • Internationaal 07:00

 

map-marseille.jpg | Pitts
115266-nationale-overwinning-thumbm.jpg | Pitts

Aantal duiven

Onder voorbehoud de voorlopige aantal duiven van Marseille

Mogelijke lossing op donderdag morgen onder voorbehoud.

  • Belgie        1.845
  • Duitsland  1.600
  • Nederland 4.313
  • Frankrijk   3.170

Totaal   10.928

338787-vluchtkalender-2021-18-01-21-nl-thumbs1.jpg | Pitts

Naar overzicht van nieuws

Reageren


Om te reageren dient u aangemeld te zijn.
Terug naar boven