Pitts-globePitts-loginPitts-premiumPitts-registerPitts-search

Nationale kampioenschappen 2019 KBDB: Alg. Kamp. Team De Ridder Hundelgem

Geplaatst op 05/11/2019, Auteur: Persbericht / Davy


KBDB Nationale Kampioenen & Asduiven 2019

199687-unknown-croppedxs.jpg | Pitts
kampioenschappen.jpg | Pitts

Nationale kampioenschappen 2019:

Nationaal Algemeen Kampioen

  1. Team De Ridder Hundelgem
  2. Hubert Debaene Beernem
  3. Vader & zoon Claes Taintignies

 

Nationaal Kampioen Oude Duiven Grote Fond

  1. Marnix Leutenez Kruishoutem
  2. Valere & Dina Kempeneers Westerlo
  3. Cyriel & Remi Fourneau

Nationaal Kampioen Jaarse Duiven Grote Fond & Fond

  1. Ferdinand & Karel Denduyver Ichtem
  2. Ariën-De Keyser Houwaart
  3. Geert Dhaenens Heurne

Nationaal Kampioen Oude Duiven Fond

  1. Bart & Jurgen Geerinckx Wommelgem
  2. Bosmans-Leekens Beverlo
  3. Freddy & Jacques Vandenheede Zingem

Nationaal Kampioen Oude & Jaarse duiven Grote Halve Fond

  1. Eddy Janssens Zandhoven
  2. Vic De Wilder Berlaar
  3. Jos Thoné As

Nationaal Kampioen Jonge Duiven Grote Halve Fond

  1. Leo Van Horenbeeck Wijgmaal
  2. Roziers-Xiang Itegem
  3. Walter De Ruyck Nazareth

Nationaal Kampioen Jeugd

  1. Hadrien Marsille Ophain-Bois-Seigneur-Isaac
  2. Gert Rondags Grote-Spouwen
  3. Cyril Harchies Warchin

Nationaal Kampioen Oude & Jaarse Duiven Kleine Halve Fond

  1. Olivier Poussart Vaulx-lez-Chimay
  2. Johan en Jean Rubais Ecaussinnes
  3. Hadrien Marsille Ophain-Bois-Seigneur-Isaac

Nationaal Kampioen Jonge Duiven Kleine Halve Fond

  1. Jozef Van Den Brande Westerlo
  2. Mario Prinsen Tongerlo
  3. Danny Van Dyck Pulle

Nationaal Kampioen Oude & Jaarse Duiven Snelheid

  1. Dehon-Demonseau Thulin
  2. Sylvain Verhestraeten Herentals
  3. Gert Rondags Grote-Spouwen

Nationaal Kampioen Jonge Duiven Snelheid

  1. Henri Menten Herselt
  2. Leturcq-Duponchelle Wadelincourt
  3. Delbaere-Sampers Menen

Nationaal Kampioen Criterium Jeugdclubs (6 tem 20)

  1. Laïs Poublon Zwevegem
  2. Lieselotte De Bisschop Essene
  3. Georg & Maxim Lannoo

Nationaal Kampioen Criterium Jeugdclubs (21 tem 30)

  1. Thomas Verhagen Ravels
  2. Gert Rondags Grote-Spouwen
  3. Hadrien Marsille Ophain-Bois-Seigneur-Isaac

 

Klik hier voor Overzicht Nationale kampioenschappen 2019 KBDB

 

Nationale asduiven 2019:

Nationale Asduif Oude Duiven Grote Fond

  1. Swinnen-Vanhove Zichem
  2. P. Delrue & L. Vanbruane Lauwe
  3. Hendrik Mortier Sint-Kruis (Brugge)

Nationale Asduif Jaarse Duiven Grote Fond & Fond

  1. Philippe Dobbelaere Olsene
  2. Erik Limbourg Brussegem
  3. Kurt & Raf Platteeuw Rumbeke

Nationale Asduif All Round

  1. Gustaaf & Jan De Bisschop Asse
  2. Tom & Marnik Van Gaver Moortsele
  3. Kurt & Raf Platteeuw Rumbeke

Nationale Asduif Oude Duiven Fond

  1. Anthony Maes Waregem
  2. Andre Allemeersch Potte
  3. M. & F. Van De Walle Munkzwalm

Nationale Asduif Oude Duiven Grote Halve Fond

  1. Vic De Wilder Berlaar
  2. Andre Allemeersch Pottes
  3. Dennis Hamers Maasmechelen

Nationale Asduif Jaarse Duiven Grote Halve Fond

  1. Guy Van Der Auwera & Sorin Florea Wuustwezel
  2. Freddy & Jacques Vandenheede Zingem
  3. Dennis Hamers Maasmechelen

Nationale Asduif Jonge Duiven Grote Halve Fond

  1. Van Den Abbeel - Van Paesschen Lebbeke
  2. Henri Hermans Pulle
  3. Tomasz Czarnota - Gunther Nys Berlaar

Nationale Asduif Oude Duiven Kleine Halve Fond

  1. Patrick Lenaerts Rummen
  2. Van Hertem-Schuurmans Neerpelt
  3. Olivier Poussart Vaulx-lez-Chimay

Nationale Asduif Jaarse Duiven Kleine Halve Fond

  1. Roger Volkaerts Duffel
  2. Bonnejonne-Preter Velaine
  3. Victor Maegh Rijkevorsel

Nationale Asduif Jonge Duiven Kleine Halve Fond

  1. Schroyen-Henderix Heusden
  2. Rik Cools Ruiselede
  3. Surinx & Pletsers Nieuwerkerken

Nationale Asduif Oude Duiven Snelheid

  1. Johnny Franken Gruitrode
  2. Gert Rondags Grote-Spouwen
  3. Vrancken-Berden Kuringen 

Nationale Asduif Jaarse Duiven Snelheid

  1. Dehon-Demonseau Thulin
  2. Gert Rondags Grote-Spouwen
  3. Olivier Poussart Vaulx-lez-Chimay

Nationale Asduif Jonge Duiven Snelheid

  1. Frederik Coninx Ulbeek
  2. Patrick Lismont Bekkevoort
  3. Henri Menten Herselt

 

Klik hier voor Overzicht Nationale kampioenschappen 2019 KBDB

 


Naar overzicht van nieuws

Reageren


Om te reageren dient u aangemeld te zijn.
Terug naar boven