Paul Geens (Essen) + Veiling Pitts

Geplaatst op 22/11/2018, Auteur: Pitts

Alhoewel slechts 7 jaar geleden in de duivensport beland ; geen de prestaties van dit ambitieus hok ieder jaar crescendo.  Zo was voor Tiny en Paul Geens 2018 opnieuw een topjaar  : Algemeen kampioen Grensverbond, met als hoogtepunten de 1eprov. Argenton en de 2eprov. Chateauroux.
Op de mooie hokken in Essen wordt het dubbel weduwschap gespeeld met de oude en jaarlingen. De jonge duiven worden verduisterd tot 21 juni, waarna de geslachten worden gescheiden en daarna met het systeem van de schuifdeur gemotiveerd.  Daarna wordt bijgelicht, zodat probleemloos kan worden gespeeld tot einde september.
Wekelijks staan de vluchten van 200 tot 500 km op het programma.
De Geens-duiven gaan dus wekelijks de baan op voor de halve fond,  en verteren dit moeiteloos.

Rassen
G & D. Devooght, LBJ Geerinckx, Wed. Rita Jacobs.
Uit deze rassen wordt de ideale duif gekweekt, voor de wedstrijden van 200 tot 500 km. Snelheid gekoppeld aan uithouding !!!!

Prestaties 2018 :

  • Algemeen kampioen Grensverbond 2018.
  • 1e Provinciaal Argenton
  • 2e Provinciaal Chateauroux

Verkoping via Pitts
Omwille van zijn drukke beroepsactiviteiten, is het verzorgen van een grote kolonie duiven voor Paul Geens steeds moeilijker.  Hierdoor worden een 30-tal duiven, veelal met topafstammingen,  en  waaruit nog nauwelijks is gekweekt, van de hand gedaan.  Duiven uit toplijnen,  binnen bereik van eenieder,  en alleszins een versterking voor ieders kweekhok !!!!

KLIK HIER VOOR NAAR DE VEILING TE GAAN

De veiling eindigt op woensdag 28/11/2018 om 19:30 u. Indien er in het laatste kwartier nog een bod uitgebracht wordt, verlengt de veiling telkens met 15 minuten.

Zondag 25/11 is er een kijkdag in Lede van 10:30 tot 12:30 uur.

ADRES: Gert Van Limbergen, Lange weestraat 51, 9340 Lede.

116152-pg2-thumbm.jpg | Pitts
8f0b7e89-20c3-46bf-b0d3-4749ed4106de.jpg | Pitts
7f5a6cb6-fabf-4ddb-86a9-32762b3aabdb.jpg | Pitts
ecb700a9-88b8-41cc-a70a-ac463fdd9932.jpg | Pitts

Naar overzicht van reportages

Reageren

Om te reageren dient u aangemeld te zijn.