Pitts-globePitts-loginPitts-premiumPitts-registerPitts-search

Provinciale weetjes

Geplaatst op 24/01/2018, Auteur: pitts/PB


*Nationale kampioenschappen KBDB:
De nationale dagen vonden plaats op vrijdag 5 en zaterdag 6 januari in het Westvlaamse Hooglede. Deze nationale dagen waren er voor het eerst geen standen.
Voor West-Vlaanderen mochten er 2 liefhebbers het hoogste podiumplaatsje beklimmen. De nationale asduif op de snelheid bij de jaarlingen was voor Rony Calus (Heist-aan-Zee). De nationale asduif grote fond & fond was voor Gino Clicque (Wevelgem). Verder zien we dat West-Vlaanderen er terug bovenuitsteekt op de grote fond. In dit kampioenschap bij de oude duiven zijn de plaatsen 2 t.e.m. 5 voor West-Vlaanderen... In het as-duif kampioenschap fond oude duiven staan maar liefst 6 Westvlamingen in de top-10, en 8 in de top-15.
Hierbij alle Westvlaamse klasseringen op de nationale kampioenschappen:
-Algemeen kampioenschap:
5.Eric Vermander Oekene; 6.Dewaele-Deseyn Ginette Ingooigem; 9.Kurt & Raf Platteeuw Rumbeke; 10.Ameel-Vanlake Dadizele.
-Grote fond oude duiven:
2.Vincent Vandewalle Helkijn; 3.Hendrik Mortier Sint-Kruis; 4.Martin Ravelingien Tiegem; 5.Noel Peiren Zedelgem; 10.Kati Lippens Izegem.
-Grote fond & Fond jaarlingen:
4.Ferdinand & Karel Denduyver Ichtegem; 5.Reno Seys Oostende; 15.Norbert Ally Aarsele.
-Fond oude duiven:
2.Dewaele-Deseyn Ginette Ingooigem; 3.Vincke-Dobbelaere Beernem; 10.Marc & Geert Pollin Snellegem; 13.Andre Vaernewyck Waregem.
-Kleine halve fond oude & jaarlingen:
13.Rino Verheye Aalbeke.
-kleine halve fond jonge duiven:
5.Maurice & Luc De Laere Anzegem.
-Snelheid jonge duiven:
14.Delbaere-Sampers Menen.
-Asduif All-Round:
2.Joel Verschoot Ingelmunster; 4.Gino Clicque Wevelgem; 5.Jacques Verschuere Beveren-Leie; 6.BDS/De Clerck Meulebeke; 9.Gino Clicque Wevelgem.
-Asduif grote fond oude duiven:
4.Noel Peiren Zedelgem; 7.Vincent Vandewalle Helkijn; 8.Hendrik Mortier Sint-Kruis; 10.Noel Peiren Zedelgem.
-Asduif grote fond & fond jaarlingen:
1.Gino Clicque Wevelgem; 5.Gino Clicque Wevelgem;
9.Marc & Geert Pollin Snellegem; 10.Gino Clicque Wevelgem; 12.Kurt & Raf Platteeuw Rumbeke; 14.BDS/De Clerck Meulebeke.
-Asduif fond oude duiven:
2.Karel Sarrazin Bikschote; 3.Joel Verschoot Ingelmunster; 4.Kati Lippens Izegem; 6.Joel Verschoot Ingelmunster; 7.Karel Sarrazin Bikschote; 10.Rudi De Saer Ruiselede; 14.Luc & Hilde Sioen Moorslede; 15.Vincke-Dobbelaere Beernem.
-Asduif grote halve fond jonge duiven:
2.Britt & Alain Boussekeyt Ingooigem.
-Asduif kleine halve fond oude duiven:
6.Callewaert-Van Oost Torhout.
-Asduif kleine halve fond jaarlingen:
3.Joost Mortier Oedelem; 14.Rino Verheye Aalbeke.
-Asduif kleine halve fond jonge duiven:
3.Norbert Ally Aarsele; 7.Rik Vandendriessche Waregem
-Asduif snelheid oude duiven:
19.Johan & Nadia Demon Heist-aan-Zee.
-Asduif snelheid jaarlingen:
1.Rony Calus Heist-aan-Zee.
-Asduif snelheid jonge duiven:
3.Delbaere-Sampers Menen; 4.Johan Vancoillie Hulste; 10.Freddy Vansteelant Torhout.
-Criterium jeugdclubs (6 t.e.m. 20j.):
3.Laïs Poublon Zwevegem.
-Criterium jeugdclubs (21 t.e.m. 30j.):
6.Yasmine Denys Gullegem


Naar overzicht van verenigingsnieuws

Reageren


Om te reageren dient u aangemeld te zijn.
Terug naar boven