Uitslagen op Pitts.be plaatsen
Geplaatst op 21/06/2022, Auteur: Davy
Uitslagen online zetten
Zelf resultaten toevoegen op Pitts.be
Verenigingsmedewerkers, liefhebbers & uitmakers kunnen zelf vlucht-resultaten van verenigingen en samenspelen in de rubriek resultaten op Pitts.be plaatsen.
Een aantal uitmakers, vereningen en uitslagen bezorgen ons zelf uitslagen die dan door onze medewekers worden toegevoegd aan de rubriek resultaten.
Maar u kan deze ook makkelijk zelf toevoegen door aan te melden en naar deze rubriek te surfen waarna de redactie deze nog wel dient goed te keuren.
Meldt u aan op de website :
http://www.pitts.be/nl-BE/aanmelden-5/
Alvast hartelijk dank aan iedereen die hiermee meehelpt om de duivensport in het algemeen en specificiek hun vereniging of samenspel in de kijker te plaatsen op de website bij uitstek voor de duivenliefhebber.

Ga naar de pagina resultaten :
http://www.pitts.be/nl-BE/resultaten-57/
Klik rechts bovenaan op de knop 'Zelf een resultaat toevoegen'

Datum -> deze staat automatisch op de dag van aanmaak, wijzig deze datum naar de vluchtdatum indien nodig
Vluchttype -> selecteer hier Regionaal (voor resultaten van clubs, samenspelen, verbonden, regio's ...)
Regionaal
Internationaal
Nationaal
Zonaal
Provinciaal + provincie
Nederland
Club - Land -> selecteer hier het correcte land (van club / samenspel)
Club - Provincie -> selecteer hier de correcte provincie (van club / samenspel) indien van toepassing
Titel -> Vul hier het volgende in:
- de lossingsplaats (bv. Chimay, Momignies, Quievrain, Noyon, Soissons, Laon...),
- vluchtdatum (bv. 29/04)
- de naam van de club / samenspel / verbond / regio,
- de reeks (oude) of (oude + jaarse) of (oude + jaarse + jonge) of (oude + jonge) of (jonge reeks ...).
Omschrijving -> Vul hier het volgende in:
- ofwel geen info,
- ofwel de ereprijswinnaars,
- ofwel een korte beschrijving of vluchtverslag.
Resultaten -> Hier kan u de uitslag plakken
Klik hierna op Verzenden
Het resultaat zal nadien door de redactie goedgekeurd worden !
Indien u problemen of een foutmelding mocht ondervinden kan u dit melden en het resultaat bezorgen via info@pitts.be om het resultaat door de redactie te laten plaatsen.
Ook andere verenigingsinformatie kan u steeds bezorgen via info@pitts.be.
Naar overzicht van nieuws
Reageren
Om te reageren dient u
aangemeld te zijn.