Pitts-globePitts-loginPitts-premiumPitts-registerPitts-search

Union Antwerpen 2020: Koning Andre Roodhooft

Geplaatst op 15/10/2020, Auteur: Davy


Andre Roodhooft uit Pulderbos (Antwerpen) werd Koning 2020 in het samenspel Union Antwerpen.

 

2019-10-06-roodhooftandre-2.jpg | Pitts
2017-08-09-roodhoofta-foto-1.jpg | Pitts

Andre Roodhooft Pulderbos

  • Koning 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Alg. Kampioen Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Alg. Kampioen 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Alg. Kampioen 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Alg. Kampioen 1e+2e+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Alg. Kampioen 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Oude duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jonge duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

Valere & Dina Kempeneers Westerlo

  • 1ste Alg. Kampioen Grote Fond 2020 Union Antwerpen.

Guy Vanermen Vosselaar

  • 1ste Alg Kampioen Fond 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Alg Kampioen 1e+2e Get. Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e Get. Fond 2020 Union Antwerpen.

Jules & Yves Engels Putte

  • 1ste Alg. Kampioen Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Alg. Kampioen 1e+2e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Bart & Jurgen Geerinckx Wommelgem

  • 1ste Kampioen Oude duiven Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e Get. Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e Get. Fond 2020 Union Antwerpen.

Marc Vlaeminck Ramel

  • 1ste Alg Kampioen 1e Get. Fond 2020 Union Antwerpen.

Bart Van Olmen Broechem

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e Get. Fond 2020 Union Antwerpen.

Van Roy-Philipsen Balen

  • 1ste Kampioen Oude duiven Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Willy Daniels Kessel

  • 1ste Kampioen Jaarse  duiven Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Asduif Jaarse duiven Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Danny Maris Itegem

  • 1ste Kampioen Jonge duiven Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Van Elsacker-Jepsen Schilde

  • 1ste Alg. Kampioen 1e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Van Hove-Uytterhoeven Putte

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Willy Van Hekken Lier

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Nicole Deweerd & Eric Berckmoes Lille

  • 1ste Kampioen jonge duiven 1e+2e Get. Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.
  • 1ste Asduif Jaarse duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.
  • 1ste Asduif Jonge duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

Jos Peeters Rijkevorsel

  • 1ste Kampioen Oude duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e+2+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

De Wilder-Boeykens St-Katelijne-Waver - Seizoensoverzicht 2020

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Hans Smits Zandhoven

  • 1ste Kampioen Jonge duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.
  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Eddy Janssens Zandhoven - Seizoensoverzicht 2020

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Frans Heylen Vorselaar

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

J. & X. Fens & Luc Jacobs Beerse

  • 1ste Kampioen Oude duiven 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.
  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

Johan Storms Rijkevorsel

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Albert Hufkens Westmalle

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Jef Keirsmakers Nijlen

  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e+2e+3e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.
  • 1ste Kampioen Jonge duiven 1e+2e+3e+4e Get. Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

Jos Joosen Brecht

  • 1ste Asduif Grote Fond 2020 Union Antwerpen.

hok Jos Vercammen Vremde

  • 1ste Asduif Oude duiven Fond 2020 Union Antwerpen.

Lemmens-Mertens Balen

  • 1ste Kampioen Jaarse duiven Fond 2020 Union Antwerpen.

Hendrik & Paul Voeten Oud-Turnhout

  • 1ste Asduif Oude duiven Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Roziers-Xiang uit Itegem

  • 1ste Asduif Jonge duiven Grote Halve Fond 2020 Union Antwerpen.

Karel Fransen Oostmalle

  • 1ste Asduif Oude duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Rudi Wouters Beerse

  • 1ste Asduif Oude duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone Oost.

Sven Fierens St-Katelijne-Waver

  • 1ste Asduif Jaarse duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

Jos Hens Zoersel

  • 1ste Asduif Jonge duiven Kleine Halve Fond 2020 Union Antwerpen Zone West.

 

podium.jpg | Pitts

Klik hier voor Overzicht Kampioenschappen 2020 samenspel Union Antwerpen

 


Naar overzicht van nieuws

Reageren


Om te reageren dient u aangemeld te zijn.
Terug naar boven