Collectie niet afgeleverde duiven 2017-2018 12/03/2018 - 21/03/2018

  Duif 5: BE14-4022617 - “De Nachtkomer, Zoon Den 66, lijn Gouden Koppel”

Pedigree:   Download

Deze prachtige duiver is de zoon van de stam duif “Den 66”.

Zijn moeder is een kleindochter van het fantastische gouden koppel van het Tant hok. Het Gouden Koppel bestaat uit de formidabele duiver “Ed- Adamo” en de superieure duivin “Dekeyzer 71”!

Dankzij zijn uitstekende afkomst vloog hij niets anders dan top resultaten!

Huidig bod € 50,00
Einde 21 maart 2018 20:00:00