Duivenbond De Toekomst Hechtel-Eksel 01/01/2018 - 11/01/2018

  Bon 40: Bon 40 Wouters Marcel Duif ter plaatse

Pedigree:   Download
ResultatenDownload

Wie kent Marcel Wouters niet .

De Leeuw , de Extreem , Den AD enz.

Hier een unieke kans om iets te bemachtigen van Marcel  .

Zie wat de moeder , de vader en grootmoeder zelf presteerdedit is werkelijk TOP !!!

Huidig bod € 175,00
Einde 11 januari 2018 20:00:00