Lefebre-Dhaenens 05/11/2018 - 14/11/2018

  Duif 12: A) BE10-4300055 + B) BE18-4077636 - A) “De Klaren, lijn 1e Asduif x Sierens Van Den Broeke” + B) “De Klaren 636, lijn 1e Nat. Asduif x kleindochter Broer 3e Nat.”

Pedigree:   Download Download

A) De topduif “De klaren” is de zoon van “Blauwe Norberto”. Deze duiver is tevens de vader van 3de Nat., 3e Prov. Albi! Hij is de kleinzoon van 1e Nat. Asduif Fond ‘95 KBDB.

Moeder “08-355” stamt voor 100% af van het Sierens Van Den Broeke hok! Zij is de kleinzoon van de superieure duiven “Driebander” en “Tikje Witbuik”.

B) Deze prachtige duivin is de dochter van “Eddytje”. “Eddytje” is de zoon van “De klaren”. “De Klaren”is de zoon van “Blauwe Norberto”. Deze duiver is tevens de vader van 3de Nat., 3e Prov. Albi! Hij is de kleinzoon van 1e Nat. Asduif Fond ‘95 KBDB.

Moeder "De Blesse” is een dochter van “Broer Witslager”. Hij is een zoon van het top koppel “Blauwe Norberto” en “Goede Blauwe”. “Blauwe Norberto” is tevens de vader van 3de Nat., 3e Prov. Albi! Hij is de kleinzoon van 1e Nat. Asduif Fond ‘95 KBDB.“Goede Blauwe” vloog niets dan top resultaten, zoals 1e Arras, 1e Vierzon, 3e Clermont, …

Familie

A) Zoon koop 13 koop 15

Dochter koop 16

Kleindochter *koop 12B*

Kleinzoon koop 14

B) Grootvader *koop 12A* *koop 2A*

Vader koop 13

Huidig bod € 125,00
Einde 14 november 2018 20:00:00