Local Unique Ronse 23/10/2017 - 02/11/2017

  Bon 25: TEAM DE JAEGER FREDDY KNESSELARE ~ Jonge duif 2018 of een koppel eitjes

Team De Jaeger Freddy (Knesselare, BE) wint 1e Nationaal Brive

  • Brive lokaal 388 oude: 1-3-16-22-34-44-49-50-55… (15/24)
  • Prov 1.742 oude: 1-4-31-49-88-112-129-136-144-169… (16/24, prognose)
  • Nat 9.123 oude: 1-13-117-212-309-388… (16/24, prognose)

Team Freddy De Jaeger heeft de start van de nationale vluchtkalender zeker en vast niet gemist. Het begon met Bourges, de openingsklassieker van de nationale kalender waarop de ploeg jaarlingen meteen verwoestend uithaalde. Daar was nationale winst reeds dichtbij, met een 1e Provinciaal en 2e Nationaal (bekijk hier nog eens de reportage). Een week later werd op lokaal vlak in Fondclub Eeklo de zege geplukt, met een 3e plaats Provinciaal en 10e Nationaal Limoges als resultaat. Het kon niet uitblijven…

Ook de voorbije seizoenen waren Freddy, Marijn en Frank er reeds meermaals heel dichtbij (in totaal reeds 3 x 2e Nationaal). Het triplet speelde een palmares bij elkaar om van te likkebaarden, waaronder:  Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding twee jaar op rij, in 2015 en 2016… de 1ste Nat Asduif Grote Halve Fond KBDB 2014 met Carla, de 1ste Nat Asduif Fond KBDB 2015 met Warrior, de 2. Nat Asduif Grote Fond KBDB 2015 met Fury, en nog een 6-tal Nationale Asduiven KBDB in de periode 2014-16.
Het was supercrack Mariano die uit Brive een hele dikke kers op de reeds vrij omvangrijke taart bracht, met een prachtige overwinning tot op nationaal vlak. bron: pipa/reportages/teamdejaeger

Huidig bod € 150,00
Einde 02 november 2017 20:00:00