Ludo Panis & Zoon 16/11/2020 - 23/11/2020

  Duif 16: BE20-5068154 - Zoon lijn "Den Ad" en "Leeuw"

Pedigree:   Download

Deze prachtige duiver komt langs moederskant uit de superlijn van "Dirk" en Favoriet" van hok Dirk Van Den Bulcke. Vader is een kleinkind van "Den Ad" en "Leeuw"

Huidig bod € 300,00
Einde 23 november 2020 21:00:00