Ludo Panis & Zoon 16/11/2020 - 23/11/2020

  Duif 10: BE20-5113173 - Super afstammeling "Gladiator", "Extreem", "Leeuw"

Pedigree:   Download

Deze prachtige duiver komt uit de toplijnen van "Gladiator", "Extreem", "Leeuw"

Huidig bod € 475,00
Einde 23 november 2020 21:00:00