Raets Gebr. & Kenny 11/01/2021 - 18/01/2021

  Duif 4: BE20-5085015 - "New Kartouchke" Dochter "T Vaal Kartouchke" 1ste Nat. C Bourges

Pedigree:   Download

Deze prachtige duivin "New Kartouchke" is een dochter van de topvliegster "T Vaal Kartouchke" deze vloog een 1ste Nat. C Bourges van 2855 duiven. "T Vaal Kartouchke" is een halfzus van "Strong Lady" 1ste Nationaal Ace Pigeon KBDB.

Vader "New Max" is een halfbroer van "Max" 2de Nationaal Ace Pigeon KBDB, 9de Nationaal Ace Pigeon KBDB.

"New Kartouchke" is ook een halfzus van:

  • 5de semi Nationaal Chateauroux 3184 duiven
  • 24ste Nationaal Z Chateauroux 4523 duiven
  • 93ste Nationaal Chateauroux 17281 duiven
  • 15de Obrafo Soissons 1676 duiven
  • 16de Melun 1458 duiven
Huidig bod € 375,00
Einde 18 januari 2021 20:45:00