Roger Mertens 02/12/2019 - 11/12/2019

  Duif 11: BE19-5073559 - Kleinkind 2X winnaar derby Arona 2015, 2017 X lijn Extreem, de Leeuw Wouters

Pedigree:   Download

Deze prachtige duif is een kleinkind van de topvlieger 179-16 die reeds 2X winnaar derby Arona in 2015 en 2017 was van het hok Jan Leyen. Moeder is een dochter uit de toplijn van de Leeuw en Extreem van het hok Marcel Wouters.

Huidig bod € 125,00
Einde 11 december 2019 20:30:00