UNION-FONDCLUB GISTEL (Enkel online) 11/01/2021 - 21/01/2021

  Bon 91: COUWET Nico -THOMAS Conny, Oudenburg – PROVINCIAAL OVERWINNAAR PAU schenken een jonge duif 2021 op afspraak

COUWET Nico -THOMAS Conny, Oudenburg – PROVINCIAAL OVERWINNAAR PAU-schenken een jonge duif 2021 op afspraak

3rde nationaal PAU 2014

Bij onze lokaal uitbaters – duivenliefhebbers in hart en ziel - zal je welgekomen zijn en zeker iets goeds mee naar huis nemen
Wie gaat bij hen iets uitkiezen?

In 2020 in UNION FONDCLUB GISTEL
BLOIS  20-06-20 505 Oude 9 de, 57 ste, 69 ste, 90 ste, 91 ste, 117 de, 153 ste,  (7/8)
LA SOUTERRAINE 25-07-20    115 Oude  29 ste
GUERET 01-08-20    240 Jaarse  27 ste, 40 ste, 61 ste, 72 ste,
CHATEAUROUX 15-08-20    69 Jaarse   15 de 23 ste
CHATEAUROUX 15-08-20    312 Jongen  14 de, 35 ste, 37 ste

In 2019 in UNION GISTEL
10 de KAMPIOEN OUDE DUIVEN MIN 600 KM
6 de  ALL ROUND KAMPIOEN
MONTAUBAN 23 ste , …

In 2018 een prachtig seizoen!
5 de kampioen oude duiven beneden de 600 KM in UNION GISTEL 2018
In 2018; enkele uitslagen in UNION GISTEL :
CAHORS : 4 de en 18 de (2 van drie)
ARGENTON oude 23/6 27 ste, 52 ste, 68 ste ( 3 van de 4)
ARGENTON jaarse : 2 de prijs
TULLE jaarse: 10 de prijs
CHATEAUROUX jaarse 7/7: 31 ste prijs
CHATEAUROUX oude 16/6: 14; 8; 81
CHATEAUROUX jaarse 16/6: 12; 30; enz
BOURGES 11/8 jongen: 10; 11; 22; 27; 37; 56; 69 enz
POITIERS jongen: 21;  48;  enz
WINNAAR van volgende ereprijs verspeeld in UNION GISTEL 2018
21/jul   Argenton II      1° afg. Oude   Ereprijs Sanitair Dufour Franky, Westkerke (Oudenburg)
21/jul   Argenton II      1° afg. Jaarse Ereprijs Electro Tange, Westkerke (Oudenburg)

Huidig bod € 75,00
Einde 21 januari 2021 20:00:00