Volle zus "Lloyd": 1ste Internationaal Barcelona 10/06/2024 - 17/06/2024

  Duif 1: BE18-4193599 - ‘Lotte, Volle zus ‘Lloyd’ (1e Nat., 1e Intern. Barcelona), lijn ‘De Marseille’ (2x1e Nat.), ‘Tsunami’

Pedigree:   Download

Deze prachtige duivin is een volle zus van de top duiver ‘Lloyd’.

‘Lloyd’ won 1e Nat. Barcelona, 1e Internat. Barcelona, Golden Wings Barcelona, Barcelona Masters, Eurodiamond!

Haar vader ‘Geschelpte kleinzoon Barca’ is afkomstig van het Meirlaen hok en stamt af van ‘De Marseille’.

‘De Marseille’ won 1e Nat Carcassone, 2x1e Nat. Marseille en zorgde voor top nakomelingen ( 1e Olympiade, ...).

Haar moeder ‘Eenwitpen Tsunami’ is de dochter van de stamduivin ‘Tsunami’ van het hok! Zij zorgt voor niets anders dan top nakomelingen, zoals: ‘Tornado’(1e Prov., 6e Nat., 18e Intern. Narbonne), ‘Tsunami 114’ (5e Reg., Tours, 8e Limoges), ‘Tsunami 115’ (1e Tarbes, 9e Nat. Tarbes), ...

Huidig bod € 1 400,00
Einde 17 juni 2024 20:15:00